AK Partili Abdulkadir Özel Bekbele ve Fatih Mahallesinde Seçmenle Kucaklaştı

Bugün günlerden Arsuz!
11 Haziran 2018
Zeytin Dalı Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğini ziyaretimiz
11 Haziran 2018

AK Partili Abdulkadir Özel Bekbele ve Fatih Mahallesinde Seçmenle Kucaklaştı

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, seçim çalışmalarını Bekbele ve Fatih Mahallelerinde sürdürdü. Her gittiği yerdi seçmeniyle kucaklaşan AK Parti Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, iftarda halkla buluştu. Hatay Milletvekili Adayı Özel, AK Parti iktidarından önceki Türkiye ile Yeni Türkiye arasındaki farkları kalın çizgilerle masaya yatırdı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, seçim çalışmalarını Bekbele ve Fatih Mahallelerinde sürdürdü

AK Partili Abdulkadir Özel Bekbele ve Fatih Mahallesinde Seçmenle KucaklaştıAdalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, seçim çalışmalarını Bekbele ve Fatih Mahallelerinde sürdürdü. Her gittiği yerdi seçmeniyle kucaklaşan AK Parti Hatay Milletvekili adayı Abdulkadir Özel, iftarda halkla buluştu. Hatay Milletvekili Adayı Özel, AK Parti iktidarından önceki Türkiye ile Yeni Türkiye arasındaki farkları kalın çizgilerle masaya yatırdı.

AK Parti öncesindeki Türkiye’de eğitimden sağlığa, ulaşımdan yatırımlara, sosyal devlet anlayışına hakim bir anlayışa vurgu yapan ve her iki dönemin arasında büyük farkların olduğuna dikkat çeken Abdulkadir Özel, “Kendini millete hizmet için adamış pırıl pırıl genç dinamik milletvekillerimizle ülkeyi yine yeniden yönetmeye geliyoruz. Güçlü Türkiye, çok daha güçlü bir şekilde şahlanarak yoluna devam edecektir. 24 Haziran günü Şahlanışa geçecek olan Türkiye milletimizin bekası ve devamı için ilk turda güçlü bir hükümetin şahlanışı için Cumhurbaşkanımız ve reisimiz liderimiz, Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ezici bir çoğunlukla inşallah ülkenin başına getireceğiz. AK Parti iktidara gelmeden önce nasıl bir Türkiye’de yaşıyorduk? AK Parti iktidara geldikten sonra nasıl bir Türkiye’de yaşıyoruz? Biz bunu çok iyi biliyoruz. Bunları çok iyi anlatmamız gerekir. Çocuklarımızın huzur içerisinde barış içerisinde, özgürlük içerisinde, terörden arındırılmış bir ülkede yaşaması için 24 Haziran’a kadar canla başla çalışacağız” dedi.

Sağlık hizmetlerinde geçmişte yaşanan sorunları tek tek irdeleyen Abdulkadir Özel, “Hastaneye gidip doktor bulamadığımız, morgda cenazemizi senet karşılığında rehin aldığımızı, hastaneye gittiğimizde istediğimiz ilacı bulamadığımızı, bulduğumuz ilacın da tarafımızın parayla almak zorunda kaldığı zor günleri unutmadık. Bir hastalık durumunda bir yakınımızın hastaneye gitmesi gerektiği durumda araba bulamadığımız günlerden şimdi sokakta arabamızı park edecek yer bulamadığımız günlere kavuştuğumuzu hepimiz biliyoruz ve yaşıyoruz.” Diye konuştu. AK Parti Hatay milletvekili adayı Abdulkadir, hükümetin sosyal belediyecilik hizmetlerini de yaşama geçirdiğini anımsattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye’yi güçlü bir şeklide temsil ettiğine vurgu yapan Abdulkadir Özel, Erdoğan’ın, dünyanın en güçlü liderlerinden biri olarak dimdik alnı açık bir şekilde Türk milletine yakışır bir tarzda Türkiye’yi temsil ettiğini “Kapılarında Avrupa Birliği’nin beklettiği bir Türkiye yok. Amerika, Rusya, Almanya ve Fransa ile masaya eşit oturan liderlerimiz var. Şahsiyetli bir dış politikamız var.” Dedi.

Eğitim sisteminde yapılan yeniliklerle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okulların özel okullar konumunda eğitim verdiğini söyleyen AK Parti Hatay milletvekili adayı Abdulkadir Özel, şöyle konuştu:

AK Parti iktidarı döneminde her içtiğimiz bu huzur bu refah büyüme ve kalkınmayı birileri sabote etmeye, birileri 24 Haziran’da milletin iktidarını engellemeye çalışıyorlar. 17/25 Aralık da engellemeye çalıştılar izin vermedik. “Tayyip Erdoğan Malezya’ya kaçıyor” dediler, Geçit vermedik. 15 Temmuz’da başımıza bomba yağdırdılar. Çıplak ellerimizle tankların karşısına durduk. Tıpkı Seyit Onbaşı’nın Çanakkale’de 150 kiloluk mermiyi Ya Allah bismillah diyerek kaldırdığı gibi biz de 15 Temmuz’da tankların karşısında dimdik durduk. 24 Haziran günü Şahlanışa geçecek olan Türkiye, şahlanışa geçen milletimizin bekası ve devamı için, Allah bu milletin topraklarını daim eylesin. İlk turda güçlü bir

hükümetin şahlanışı için Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Liderimiz Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ezici bir çoğunlukla inşallah ülkenin başına getireceğiz.” İfadelerini kullandı.