HATAY’A ÖZEL BİR MİLLETVEKİLİ ADAYI

Kırıkhan Aday Tanıtımı…
23 Mayıs 2018
Kırıkhan Aday Tanıtım konuşması…
23 Mayıs 2018

HATAY’A ÖZEL BİR MİLLETVEKİLİ ADAYI

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Abdulkadir Özel’in, Hatay’dan 3. Sıra Milletvekili adayı olması vatandaşlar tarafından heyecanla karşılandı. Bilgi ve birikimini Hatay’a hizmet için kullanacağından kuşkusu olmayan Hatay halkı, Abdulkadir Özel’i bağrına basıyor. Hatay’ın değerli ve özel bir adayı olarak adlandırılan Abdulkadir Özel, Ak Parti davasında bugüne kadar çok başarılı işlere imza attığı kamuoyunda konuşuluyor. Seçim çalışmalarına aday adaylık sürecinde başlayan ve ara vermeden devam eden Özel’in özellikle gençlerle olan samimiyeti ve ilişkisi dikkatlerden kaçmıyor. Sevilen, sayılan ve gittiği her yerde coşkuyla karşılanan Özel, geleceğin teminatı gençlere değer vermesi ve onarla beraber bir bütün olarak hareket etmesi, partililerin de olumlu tepkisini topluyor.

Toplumun her kesimine hitap eden duruşu ve konuşması ile vatandaşın pür dikkat dinlediği Özel, gittiği her yerde Ak Parti davasını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kutlu yürüyüşünü anlatıp, Ak Partinin tüm adaylarının meclise girmesi gerektiğini ifade ederek, bu seçimin önemine dikkat çekiyor.

İskenderun ilçesinde doğup büyüyen ve Yayladağı İmam Hatipte ortaokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak avukatlık görevini yerine getiren Abdulkadir Özel, 15 Temmuz darbe kalkışması öncesinde Turgut Özal Üniversitesinde kayyumluk görevi yaptı. Ayrıca, Türkiye Maarif Vakfı mütevelli heyeti üyesi olan Abdulkadir Özel, evli ve 4 çocuk babası olmakla beraber iyi derecede Arapça, orta derecede İngilizce bildiği öğrenildi. Gençlik yıllarında Saadet Partisi ve Has Parti’de Genel Merkez Gençlik Kolları başkanlığını görevini de yürüten Abdulkadir Özel, şu ana kadar Ak Parti genel merkezi tarafından verilen her görevi layıkıyla yerine getirdiği öğrenildi.